Projekty

Grandiózní plány Darkovic patlalů

Nejnovější aktivita darkovic patlalů. Skoro jsem byl v pokušení napsat taškařice. Ale tohle není tak docela taškařice. Tady na téhle stránce se chci zcela seriózně věnovat modelům, kterým chci dát trochu víc, než je jen z krabičky slepit a do vitríny s nimi.

Proto zde budou k nalezení jak nápady na diorámata, která se mi snad podaří realizovat, tak modely samostatné, ale v provedení tak odlišném od krabičky, že to zaslouží jak zmínku tak důkladnou projektovou přípravu.


24. 2.2019
Když já ty aktualizace hrozně flákám. Zas po roce a půl. Zas na druhou stranu, nedělám jenom na projektech, takže toho zas až tolik k psaní není. Hotov je V-2 Feuerstellung, není nafocen agregát, a výhledově bych rád předělal podložku. Mám připravený materiál, tak až se někdy odhodlám...
Až na postavičku sestry je hotov i M*A*S*H, zde už jde jen tu postavičku.
Záchrana je tak napůl. Do-24 je víceméně hotov, zbývají na něm nějaké obtisky a anténní lanka. Je umístěn ve svém boxu, kde ještě ovšem není „voda“. Ještě úplně nevím, z čeho ji udělám.
Je jistý posun u G-AABN, minimálně mám letadlo a konverzní sadu. Není však kompletní, a na stránce projektu je spuštěna anketa, jak se s tou konverzí popasovat.
Zatím to ještě není ve fázi projektu, ale chystá se několik dalších boxů, odhad je zatím pět. Jeden obsadí Lancaster s vozidly pozemního zabezpečení, druhý podobně vybavený B-17. K tomu zatím nemám tu pozemní sadu. Třetí box pak obsadí dílna bratří Hortenů s Ho-229, majiteli a říšskou delegací. Na to mám letadlo a plus mínus figurky. Doplnil bych jeřáb a nějaké vybavení dílny. Možná na ponku rozebraný proudový motor. Zbylé dva buď obsadí některý z již existujících projektů, nebo mne osvítí duch svatej s nějakým dalším skvělým nápadem.

9. 6.2017
Došlo k mírnému posunu v projektu V2, byl založen projekt zcela nový - Záchrana.

5. 6.2016
Aktuální vývoj je takový, že v projektu odpalovacího stanoviště V-2 chybí několik vozidel, jinak je projekt hotov a prezentován. V projektu M*A*S*H mám víceméně hotová vozidla, a začínám přípravy výroby terénu.

8.11.2015
Neumřeli jsme, žijem. Pár projektů přibylo, hlavně jsem dodělal stránky všech projektů, na všech jsou aspoň nějaké informace. Nejaktuálnější jsou projekty odpalovacího stanoviště střel A-4/V-2 a nejnovější sanitní nápad, tedy M*A*S*H.

17. 1.2014
Stvořena stránka projektu D-AQUI, s historií skutečného letadla....zatím bez obrázků.

9.12.2013
Slavnostně spouštím tuhle....ehm....podstránku. Projekty tu ještě žádné nejsou, ani neklikejte. Nebo klikejte, jestli chcete, ale nikam to nevede, zatím. Jen na stránku, kde se dozvíte, že na tom makám. :-). Ale fakt na tom makám :-) Zatím se podívejte na Patlaninky, Galerii, nebo na králičí taškařici :-)

Created by Dark 2013, modely@dark-net.cz