Darkovic patlaninky

Obsah kitníku

Zatím toho tady moc není....

Technika

Skupina záchranných vozidel RAF (GB)
emergency set
AEC Matador s dělem 5,5" (GB) Bitva u Gazaly....
matador
Monty's Caravan + Scout Car (GB) Osobní vůz generála Montgomeryho. Matchbox 1983 !! :-)
Montys caravan
Krupp Protz + 3,7cm PaK (DE)
Protz
M7 Priest - M7B1 (US)
Priest
Tank Churchill Mk. IV (GB)
Churchill
Mercedes G4 (DE) - Tímhle vozem se vozili vysocí nacističtí pohlaváři, toho nejvyššího nevyjímaje. Jestli nějakou figurku vymaluju jako jeho, ještě nevím.....
G4
Pz. III Ausf. N (DE) Jedna z posledních verzí Pz.III
pz 3
BMW R.75 + Sd.Kfz.11 + 7,5cm Pak (DE). Bude to tady samej PaK...
BMW,Halftrack a PaK
Sd.Kfz.250/10 (DE), polopás s dělem 3,7cm.
hakl
Pz. V Panther ausf. G (DE) - nejrozšířenější verze Panthera. Pravděpodobně bude jako součást skupiny Bäke bojovat na Ukrajině a v Bělorusku.
Panther
Humber Mk. II (GB) - obrněné auto podobné třídy, jako německé Sd.Kfz.222.
Humber
Sherman M4A1 (US) - Je to verze s litou korbou. Lze udělat s otevřeným motorovým prostorem, aby byl vidět hvězdicový letecký motor Wright. Taky jej tak udělám.
Sherman
Velká vzácnost. Pouštní hlídka novozélandských jednotek v severní Africe. Upravený Jeep Willys a Chevrolet 30cwt. Starý Matchbox.
LRDG
A další perla. Transportér tanků M 19 (US). Ještě před pár lety se prodával Revell, ale ten byl už hodně tragický. Tohle je kvalitnější předchůdce.
M 19

Letadla

Tetička Ju (DE)...byla k Vánocům....:-)
Ju 52/3m
Vought F4U-4 Corsair (US). S tím mám ovšem plány dalekosáhlé. Každý kdo se trochu pohybuje v modelářském světě, už zachytil Bunny Fighter od Eduarda. Někdo to pominul jako naprostou kravinu, někdo do toho nadšeně šel a někomu se nápad zamlouval, ale z nějakého důvodu mu nevyhovovalo konkrétní letadlo. To je můj případ. Jiné měřítko, a proudový letoun, to není nic pro mně. Proto jsem se rozhodl udělat si Bunny Fighter po svém. Po dlouhém váhání byl jako základ vybrán právě Corsair...
Corsair
Vytvořil Dark, 5.5.2011